Notice: Undefined variable: roles in /var/www/652665-media-sof/data/www/grif.ua/wp-content/themes/realtyspace/functions.php on line 2106

Notice: Undefined variable: roles in /var/www/652665-media-sof/data/www/grif.ua/wp-content/themes/realtyspace/functions.php on line 2112
Із 1 травня 2020 року діють нові правила погодження документації із землеустрою — Гриф Агентство Нерухомості
Комментариев нет

Із 1 травня 2020 року діють нові правила погодження документації із землеустрою

Із 1 травня 2020 року усі види документації із землеустрою територіальні органи Держгеокадастру погоджують за принципом екстериторіальності. Це передбачає постанова КМУ від 03.03.2020 р. № 208.

Як пояснили в Дердгеокадастрі, на відміну від погодження за місцем розташування земельної ділянки, принцип екстериторіальності дозволяє дотриматися об’єктивності та неупередженості під час розгляду документації, вчасності її опрацювати, усунути контакти між розробниками та експертами.

Документацію на погодження подаватимуть лише в електронній формі та через особистий кабінет. У такий спосіб вдасться зменшити часові затрати розробників та забезпечити комфортні умови надання адміністративних послуг. Висновок про розгляд документації із землеустрою надсилатимуть розробнику на електронну пошту, скріплюватимуть лише ЕЦП та він міститиме QR-код. У такий спосіб зникає необхідність додаткових печаток, штампів, звернень до територіальних органів.

Коментарі (0)